Rexnord

rexnord logoWiele gałęzi przemysłu, pomimo zgoła zupełnie różnych, często bardzo wąskich specjalizacji, korzysta w procesie produkcji z podobnych, bądź w ogóle tych samych technologii i urządzeń. Nie ma się czemu dziwić, bowiem pewne elementy w procesie produkcyjnym przepływają tak samo lub bardzo podobnie niezależnie od tego, co jest produkowane. Dlatego też pewne maszyny są uniwersalne i kwalifikują się do różnych gałęzi przemysłu.

W każdym przypadku należy jednak koniecznie pamiętać o tym, że maszyny te wymagają odpowiedniej pielęgnacji: powinny być regularnie konserwowane, a w zalecanych przez producenta odstępach czasowych powinny mieć wykonywane przeglądy. Wszystkie części, które są zużyte powinny zostać wymienione zanim całkowicie odmówią posłuszeństwa.

To ważne, ponieważ wyeksploatowane elementy spowalniają pracę maszyn, zmniejszając ich efektywność. Części do maszyn wykorzystywanych w przemysłach, a służących głównie transportowi wykonuje firma Rexnord, która obecnie jest jedną z przodujących na rynku europejskim. Warto o tym pamiętać, kiedy spotka nas konieczność wymiany niektórych bądź wielu części w maszynach przez nas używanych. Wymieniając je na części firmy Rexnord zyskamy dodatkowo pewność solidności materiałów, najnowszych rozwiązań technologicznych i dbałości o każdy detal wykonania. Dzięki temu nie tylko zwiększy się efektywność naszych maszyn, ale również przez dłuższy niż dotychczas czas części nie będą wymagały wymiany.

 

Mapa strony

Dane kontaktowe

 
Rollplast
Holendry 2B
98-161, Zapolice, woj. łódzkie

E-mail:  
Tel.: 43 823 43 72
Tel. kom:. 693 870 784,
667 444 446
607 222 618
https://rollplast.pl
Copyright © 2021 Rollplast.pl