Rolki transportowe

Odpowiednie zorganizowanie to podstawa sprawnej działalności w przemyśle, a idąc dalej, sukcesów w prowadzeniu działalności gospodarczej. Żeby osiągnąć ten cel, trzeba w przemyślany sposób organizować wszystko. Podstawą są wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesne maszyny w dobrym stanie, jak również właściwie rozplanowanie wszystkich działań. Co do samych maszyn, wiadomo, że im są nowsze i w im lepszym stanie technicznym, tym sprawniej będą funkcjonowały i na pewno nie przyczynią się do opóźnienia procesu produkcyjnego.

Należy więc, w celu zachowania ich sprawności, dbać o regularne przeglądy oraz wymieniać części, które zaczynają niedomagać. Jeśli chodzi o pozyskanie tych części, takich jak na przykład rolki transportowe to nie jest to trudne, ponieważ wiele przedsiębiorstw zajmuje się ich produkcją oraz dystrybucją, należy jednak zwracać uwagę na ich jakość i wykonanie. Istotną kwestią jest oczywiście to, aby pasowały one do naszej maszyny, do której je kupujemy, ale równie ważne są materiały wykorzystane do ich wyprodukowania, ponieważ to właśnie one mają niemały wpływ na żywotność produktu.

Ważnym kryterium jest również ewentualna gwarancja i jej czas. Tego typu elementy najlepiej kupować od sprawdzonych producentów, za każdym razem zwracając uwagę na specyfikację techniczną – cena powinna być tutaj raczej mniej istotnym kryterium, ale warto pamiętać, że nie zawsze wysoka cena oznacza równie wysoką jakość.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rolki transportowe. Możemy tu wyróżnić:

  • rolki grawitacyjne
  • rolki napędowe z jednym kołem zębatym
  • rolki napędowe z podwójnym kołem zębatym
  • rolki napędowe z rowkiem pod pasek klinowy
  • rolki stożkowe
  • rolki akumulacyjne

Rolki wykonywane są z różnego rodzaju stali jak i z tworzyw sztucznych. Mogą być pokryte gumą, poliuretanem lub płaszczem PCV.

 

Mapa strony

Dane kontaktowe

 
Rollplast
Holendry 2B
98-161, Zapolice, woj. łódzkie

E-mail:  
Tel.: 43 823 43 72
Tel. kom:. 693 870 784,
667 444 446
607 222 618
https://rollplast.pl
Copyright © 2021 Rollplast.pl